Försäljning

Säljarnas telefonnummer är direktkopplade till mobiltelefoner för att underlätta för dig som kund.

Direktnummer sälj

Sälj: 031-752 01 80

 Region Sydväst

Tomas Ivarsson - försäljningschef

Försäljningschef Sydväst

Tomas Ivarsson
Tel: 031-752 01 20
tomas.ivarsson@podab.se

Thomas Koch - säljare

Västra Sverige/Värmland

Thomas Koch
Tel: 031-752 01 25
thomas.koch@podab.se

Bengt Forsman - säljare

Västra Sverige/Småland

Bengt Forsman
Tel: 031-752 01 28
bengt.forsman@podab.se

Bo Nilsson - säljare södra Sverige

Södra Sverige

Bo Nilsson
Tel: 040-23 69 90
bo.nilsson@podab.se

Småland/Blekinge

Pierre Tiderman
Tel: 0470-120 04
pierre.tiderman@podab.se

 Region Nordost

Försäljningschef Nordöst

Göran Tibäck
Tel: 08-684 24 320 goran.tiback@podab.se

Alf Larsson - Säljare Stockholm

Stockholm

Alf Larsson
Tel: 08-643 54 40
alf.larsson@podab.se

Anders Udén - Stockholm säljare

Stockholm

Anders Udén
Tel: 08-643 54 88
anders.uden@podab.se

Stockholm Norr

Mikael Svedén
Tel: 08-643 54 01
mikael.sveden@podab.se

Mikael Edholm - Norra Sverige säljare

Norra Sverige

Mikael Edholm
Tel: 090-13 11 70
mikael.edholm@podab.se

 Säljsupport

Sami Oinas - Säljsupport/reservdelar

Säljsupport

Sami Oinas
Tel: 031-752 01 10
sami.oinas@podab.se